Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Info o novom NFS Undercover
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Undercover Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Info o novom NFS Undercover
Autor Správa
PANZER
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 05.07.2008
Príspevky: 485

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
RISHO Napísal:
maju na to nejaky dovod ???

no vieš dopadlo by to asi tak ako prostreet keby vyšlo demo . kopec ludí by si to demo stiahlo a zistili že je to blbost tak to ani nekupovali . takto keď nikto nevie aká je tá hra tak si ju ludia hned kúpia (samozrejme ja som medzi nimi neni) a až potom zistia že je to blbost , samozrejme pre EA je to zárobok no ale pre ludí je to dalšie nevydarené nfs...sidce sa vyhovárajú že demo nechcú vydávať preto lebo sa naplno chcú venovať full hre ale si myslím že to len preto ho nevydali lebo ako som už písal ludia by hned zistili že je to blbost a tým pádom by bol aj predaj hry omnoho menší
Ut 11.11.2008, 19:34 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Michael
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 20.04.2007
Príspevky: 297
Bydlisko: Prešov,Sídlisko 3
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Pato Napísal:
nj ale tak mas rozdiel ci to je 190kmh alebo mph lebo zabrzdit zo 190kmh za 2 sekundy to je uz brutalne ale zo 190mph tak to je uz skor zazrak xD

Da sa aj v real-life, napr: taky plot, mur alebo zaparkovany TIR-ak. Mr. Green Exclamation Mr. Green

_________________
Project Torque
Hodnotenie LAMA už mám 2roky, a nikto mi ju nechce zrušiť- vytvoril som nezmýselnú tému v OT. Písal som každému adminovi, nech mi to zrušia. Potom mi jeden napísal, že to môže iba ten ktorý mi to dal, ale asi som si to dal sám, kedže žiaden admin mi to nedal. Dokonca moje meno som nenašiel v téme "Pravidla chovania na fore". Smile
Ut 11.11.2008, 20:06 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Darkness
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 28.09.2006
Príspevky: 1056

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Videli ste 3 screenshoty pre PS2? Hrôza,ani sa mi nechcelo veriť
Ne 16.11.2008, 16:17 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
TWOQAN
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 31.01.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: LIPTOVSKÝ MIKULAŠ
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Need for Speed sa môže hanbiť Mr. Green
Ut 18.11.2008, 16:15 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
TWOQAN Napísal:
Need for Speed sa môže hanbiť Mr. Green


Toto je sila Velmi štastný

_________________
Ut 18.11.2008, 16:37 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Tak jsem teď poprvé pořádně otestoval tuhle doslova "SRAČKU" ovládání naprosto, ale naprosto hrozné, tak hrozné že s brekem vzpomínám na Carbon, grafika hnusná, okraje obrazovky jsou rozmazané, a celé je to kompletně přesvětlené, že ještě teď mě bolí oči, za největší vymrdanost považuju MENU, které prakticky ani není, nebe ubíhá rychleji čím rychleji jedete a je 2D - OMG ??? opravdu nestahujte to a už vůbec ani nekupujte, byli byste blázni, ta hra je komedie, vaše auto je tank betonové kvádry odkopáváte jako kdyby byly z papíru, policajti mají majáky, které osvětlí polovinu monitoru, takže ve výsledku to vypadá jako kdyby vás honily UFA. Radši zůstaňte u ProStreetu, když už tda chcete hrát NFS. Já zůstanu u NFS 4.

hodnocení 1/10 a ten bod to má jen za Soundtrack, jinak je ta hra doslova směšná...

btw.: Nejsem chodící poradna, takže na ICQ mi pište jen pokud se děje něco dementního na foru (zázrak kdyby se nedělo) nikomu nemíním radit ohledně týhle sračky, jak ji nainstalovat, apod., navíc vše je napsané na warforu.

btw2.: Ta hra je hrozná !!!
Ut 18.11.2008, 17:00 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ja to ani nesťahujem... možno cez zimné prázdniny keď bude nuda Velmi štastný

_________________
Ut 18.11.2008, 17:10 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TWOQAN
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 31.01.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: LIPTOVSKÝ MIKULAŠ
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
aspon v duchu som dufal ze bude nieco nove,carlist vyzeral paradne a to len MW dokurvene
Ut 18.11.2008, 18:26 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Michael
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 20.04.2007
Príspevky: 297
Bydlisko: Prešov,Sídlisko 3
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Idea NFS je uz onicom. Skuste toto(hratelnost podomna LFS-ziadne ABS, ESP a ine podebne asistenty, kazdy mesiac stale eventy,ligy a updaty(nove auta a trate.) Carlist ze sa NFS moze hambit. Je to MMORG) Idea
http://project-torque.aeriagames.com/
http://pt.andy-design.eu/news.php

_________________
Project Torque
Hodnotenie LAMA už mám 2roky, a nikto mi ju nechce zrušiť- vytvoril som nezmýselnú tému v OT. Písal som každému adminovi, nech mi to zrušia. Potom mi jeden napísal, že to môže iba ten ktorý mi to dal, ale asi som si to dal sám, kedže žiaden admin mi to nedal. Dokonca moje meno som nenašiel v téme "Pravidla chovania na fore". Smile

Naposledy upravil Michael dňa Ut 18.11.2008, 19:43, celkom upravené 1 krát
Ut 18.11.2008, 18:45 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
TWOQAN Napísal:
aspon v duchu som dufal ze bude nieco nove,carlist vyzeral paradne a to len MW dokurvene


a co som ti ja hovoril noo hm ? Mr. Green

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
Ut 18.11.2008, 18:56 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
TWOQAN
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 31.01.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: LIPTOVSKÝ MIKULAŠ
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Pato Napísal:
TWOQAN Napísal:
aspon v duchu som dufal ze bude nieco nove,carlist vyzeral paradne a to len MW dokurvene


a co som ti ja hovoril noo hm ? Mr. Green
a kto vravel ze som sa tesil na to noo hmm? Mr. Green aj tak som to nehral ale aspon v duchu som dufal ze od PS to bude lepsie,no nic no,ale zasa idu byt lepsie hry burnout,midnight club a gt5 to budu zabijaci Velmi štastný
Ut 18.11.2008, 19:01 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Darkness
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 28.09.2006
Príspevky: 1056

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Juuj no GT5 to musím vyskúšať Mr. Green Čo sa týka Undercoveru,ja som na videách videl že je to MW 2 ale no proste to hodnotenie ... oni sa už nespamätajú ... už nebude podľa mňa dobré NFS,od Carbonu to ide dolu vodou
Ut 18.11.2008, 19:23 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
TWOQAN
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 31.01.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: LIPTOVSKÝ MIKULAŠ
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
GT5 este neni je len Prologue Wink a inac som zistil na videu ze na ps2 je aj main menu,no uplne ine hry Wink
Ut 18.11.2008, 19:26 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
to Kein - to si pisal na warfore ty? a ja to posielal kamosovi ze ten co to napisal ma dobry nazor Smile

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Ut 18.11.2008, 20:14 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jo to jsem psal ja Cool

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Ut 18.11.2008, 20:28 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Darkness
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 28.09.2006
Príspevky: 1056

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Aký main menu TWOQAN?
Ut 18.11.2008, 20:28 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Ábel
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 13.07.2007
Príspevky: 191
Bydlisko: Martin
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ot jak rit Mr. Green
pokracujte

_________________
ingamez.eu
St 19.11.2008, 08:31 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
LamboManiac
Divák
Divák


Založený: 30.08.2006
Príspevky: 94
Bydlisko: zapadakov
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mam dovod pre radost aj pre smutok.
som rad, ze tento paskvil dostava hodnotenia, ake si zasluzi.
na druhej strane, je smutne, ze NFS je takato sracka - pritom to bola kedysi jedna z mojich naj serii.

R.I.P. NFS

_________________
roadkill extravaganza
St 19.11.2008, 12:20 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mna toto NFS celkom bavi ale uz to nieje to co byvalo (NFSUG2)

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Št 20.11.2008, 07:55 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Francek
Divák
Divák


Založený: 02.11.2007
Príspevky: 36
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Michael Napísal:
Idea NFS je uz onicom. Skuste toto(hratelnost podomna LFS-ziadne ABS, ESP a ine podebne asistenty, kazdy mesiac stale eventy,ligy a updaty(nove auta a trate.) Carlist ze sa NFS moze hambit. Je to MMORG) Idea
http://project-torque.aeriagames.com/
http://pt.andy-design.eu/news.php
stiahol som si ten project torque a je to 1000X lepsie ako nfs.. je to free ? mam taky pocit ze ano Smile a nevies preco ked zatacam (DFP) tak mi volant taha to tej strany do ktorej zatacam?.. blbe..

_________________
"My neskáčeme vysoko, my lietame nízko." bike & Live for Speed 4ever Smile
Št 20.11.2008, 13:21 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Undercover Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší
Strana 11 z 14
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist