Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Poradte biele auta v hre

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Poradte biele auta v hre
Autor Správa
4matko44
Divák
Divák


Založený: 18.12.2007
Príspevky: 9

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Poradte biele auta v hre Odpovedať s citátom
poradte mi ako nastavim aby mi nezobrazovalo biele auta v hre ukazuje mi len velmi slabe odlesky, mam PC: 2600+ 512 ram a grafika 128 ale pravdepodobne to nebude koli pc lebo carbon mi ide v pohode .neviem to nijako nastavit tu je screen:
http://upnito.sk/imggal.php?viewGallery=b71e0050b7fba21e1fdac367cdee76ad
Št 20.12.2007, 15:25 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ta a neni pekny ten bavorak ??? Mr. Green mne sa pacii ale toto asik bude daco s grafikou skus reinstall

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
Št 20.12.2007, 19:24 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Lacky17
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 02.11.2007
Príspevky: 105

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tuto mu nepomoze ani reinstall aku mas grafiku? mne to robilo ked som mal ATI Radeon 9250SE ta mala len Pixel a vertex shadery 1,0 a robilo mi toto iste teraz mam ATI Radeon 9550SE a uz to nerobi alebo skus popripade novsie ovladace ku grafike ale mam pocit ze to nepomoze ani mne to nepomohlo. ked som nechcel take nerealne leskle auta v menu musel som si znizit kvalitu grafiky v hre ale je to nepodstatne nakolko v hre tie auta so normalne a len v menu su divne jedine co nevidis je ked menis farbu auta pri tuningovani napr: cierna je tu ako seda(zprachnivela) Mr. Green

_________________
Št 20.12.2007, 19:37 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
4matko44
Divák
Divák


Založený: 18.12.2007
Príspevky: 9

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
noo grafiku viem ze mam 128 MB ATI Radeon 9250 to o nej viem kamos mi dnes hovoril ze tiez mu to robilo a ze asi preinstaloval graficku no skusim aj ja...ale cudujem sa preco mi novsi carbon ide dobre..inak dikes za rady Wink
Pi 21.12.2007, 19:19 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lacky17
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 02.11.2007
Príspevky: 105

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
skus tie ovladace ale pochybujem ze to nieco pomoze a v MW je nieco na grafickom engine co uz na Carbone nebolo mam pocit

_________________
Pi 21.12.2007, 21:14 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
lol haluz... biele auto... Velmi štastný robí ti to aj v hre? keď nie, prečo ťa to trápi?

_________________
So 22.12.2007, 18:58 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Lacky17
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 02.11.2007
Príspevky: 105

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
M1nG Napísal:
lol haluz... biele auto... Velmi štastný robí ti to aj v hre? keď nie, prečo ťa to trápi?
no v hre mu to urcite nerobi (inak keby si cital moj prispevok kusok vyssie tak som to tam spominal Velmi štastný ) tie biele auta su len ked si v menu alebo ked si v garazi ci tuningovej dielni v hre ako takej nie

_________________
Ne 23.12.2007, 23:21 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist