Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Dominacia

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Dominacia
Autor Správa
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Dominacia Odpovedať s citátom
mozno som lama ale ako mozem dominovat v zavode?vzdycky len vyhram potom ovladnem a potom sa ma spyta ci chcem dat rekord dominacia je vlastne prekonanie rekordu?

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
So 1.12.2007, 17:33 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
LEAX
Divák
Divák


Založený: 01.12.2007
Príspevky: 97

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Dominovat mozes vikend nie zavod... a to tym ze dosiahnes urcity pocet bodov za zavody a to si mozes sledovat v hornom pravom rohu ked si vyberas zavod
So 1.12.2007, 19:33 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
myslim zavodny den...to musim pokorit rekord?

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
So 1.12.2007, 20:25 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Brunyi
Divák
Divák


Založený: 14.11.2006
Príspevky: 33

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
proste ked mas zavodny den, tak ked kliknes na uplne horne policko, tak tam mas to ze kolko mas bodov momentalne, kolko potrebujes na vyhru, a tusim este aj kolko na dominate...a mas to aj v pravom hornom rohu...musis mat proste 2krat vacsi pocet bodov ako keby chces len vyhrat a vtedy budes dominovat
So 1.12.2007, 20:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
myslis ako ovladnutie alebo pokorenie rekordu?lebo ja to mam v cestine a mam najprv vyhru potom ovladnutie a potom ked ovladnem sa ma spyta ci chcem pokorit rekord...

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Ne 2.12.2007, 10:56 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Brunyi
Divák
Divák


Založený: 14.11.2006
Príspevky: 33

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jako...ved napriklad ked chces vyhrat potrebujes 12000 bodov, to mas napisane tam hore vpravo alebo v tom prvom menu v hernom dni...ked nahras nad 12000 tak ti napise ze si vyhral a vyberes si 1nahodnu vecicku z tych 5...ked nahras 2nasobok, cize v tomto priklade 24000, tak ti napise ze si dominoval, vyberes si dalsiu vec, a opyta sa ta ci chces leavnut den alebo pokracovat..leavnes a mas dominate
Ne 2.12.2007, 11:47 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Gorilaz Napísal:
myslis ako ovladnutie alebo pokorenie rekordu?lebo ja to mam v cestine a mam najprv vyhru potom ovladnutie a potom ked ovladnem sa ma spyta ci chcem pokorit rekord...


Ovládnutie je vtedy, keď tri mapíše že je to ovládnuté Velmi štastný to pokorenie rekordu je len pre teba... pri každom závode je napísané, kto je držiteľom rekordu a koľko je rekord... ale nemusíš ho prekonávať... napríklad ja dokážem OVLÁDNUŤ celý deň zo 4 pretekov dvomi Wink

_________________
Ne 2.12.2007, 12:54 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
LEAX
Divák
Divák


Založený: 01.12.2007
Príspevky: 97

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Gorilaz Napísal:
myslis ako ovladnutie alebo pokorenie rekordu?lebo ja to mam v cestine a mam najprv vyhru potom ovladnutie a potom ked ovladnem sa ma spyta ci chcem pokorit rekord...

Tu cestinu robili asi nejaky inteligenti lebo : Chces pokorit rekord .. je docela velka blbost podla mna Velmi štastný
Nemam co k tomu dodat pretoze uz to tu vsetko bolo povedane viackrat...
Ne 2.12.2007, 13:49 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kenny
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 2967
Bydlisko: West SVK..
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tú češtinu robila EA takže sa nečuduj ž eje to spravené ako u debilov Wink Mr. Green
Ne 2.12.2007, 14:41 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
takze plati rovnica ovladnutie=dominacia?takze ak dominujem tak na mape je zavod zelenou farbou?a za rekord nedava ziadne money?alebo nejake bonusy?

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Ne 2.12.2007, 15:39 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
kenny
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 2967
Bydlisko: West SVK..
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ak si taký bombardér a prejdeš všetky race na prvom mieste tam budeš mať race-days zelené
Ne 2.12.2007, 15:46 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LEAX
Divák
Divák


Založený: 01.12.2007
Príspevky: 97

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
kenny Napísal:
ak si taký bombardér a prejdeš všetky race na prvom mieste tam budeš mať race-days zelené

Zelene su ked dominujes ... netreba vsetky zavody prejst

Dalej ak sa chces dostat k Kingom urciteho modu (drag grip atd.) tak musis prekonat urcity pocet rekordov v danom mode
Ne 2.12.2007, 15:52 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kenny
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 2967
Bydlisko: West SVK..
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
aha....som nevedel lebo ja vždy poctivo rpejdem všetky race v každom racfe-day Wink
Ne 2.12.2007, 16:06 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
aj ja kvoli money...

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Po 3.12.2007, 07:58 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist