Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Nechce sa mi otvorit novy zavod...

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Nechce sa mi otvorit novy zavod...
Autor Správa
igi9
Divák
Divák


Založený: 27.06.2006
Príspevky: 25

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Nechce sa mi otvorit novy zavod... Odpovedať s citátom
Vyhral som vsetky zavody v Nevade na kazdom som Dominoval a nechce sa mi otvorit novy zavod Washington ci aky to je poradte mi prosim
So 17.11.2007, 11:39 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Awattar
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 13.08.2006
Príspevky: 576
Bydlisko: medzi klavesnicou a stoličkou
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
asi mas malo bodov, skus este niake zavody povyhravat

_________________


So 17.11.2007, 15:48 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
exoomer
Anonymný





Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
nene, asi mas tento problem:
nechce ta pustit lebo si nedosiel tie zvysne zavody. Stlac sipku dore alebo dole a prejdi si tieto zavody: www.studio.bannet.sk/nfs.JPG
So 24.11.2007, 13:41
apocalyptico
Anonymný





Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok tiez Odpovedať s citátom
no ani mna to nechcelo pustat dalej, pozadovalo to odo mna napr.3 dominacie a 5 vitazstiev - vsetky odomknute zavody som povyhraval a podominoval no stale mi to ukazuje na tabulke neodomknuteho zavodu , ze som vyhral len raz a musim 5 krat, tak potom neviem kde ich mam vyhrat. Inak je to parada. Len trosku prilis zauzlene na moj vkus. Poradte ked viete ako na to, diky Embarassed
So 26.1.2008, 00:12
Joshua
Divák
Divák


Založený: 20.12.2007
Príspevky: 16
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
omg co je na tom tazke.... na "hlavnej ceste" mas zavod. ak ho vyhras o otvoria sa ti dalsi hore a dole od neho... nejake z nich este povyhravaj taq aby si splnil podmienky na dalsi zavod v "hlavnej ulicke " otvory sa ti ten zavod a zase ides hore a dole a taq sa postupne dostanes az na koniec.... to fakt narocne vam poviem -.-
So 26.1.2008, 00:22 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
apocalyptico
Anonymný





Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tak ty sa citis byt mudrlant, ale keby to bolo len tak, tak to by asi aj debil vedel vydedukovat, ja to mam na ps2 mozno to tam je ine trosku. Samotny zavod v "hlavnej ulicke "vidim zobrazeny, ale neide odomknut proste beznym sposobom, ako aj ty pises. Nad ani pod nim nie su ani viditelne tie trate. Presiel som este raz vsetky mozno aj viackrat, ale neodomkne sa to stejne. Asi treba body nazbierat, neviem aky pocet. box
So 26.1.2008, 20:57
apocalyptico
Anonymný





Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Joshua ospravedlnujem sa Ti, mas pravdu, ja som debil podla vsetkeho! Sorry a dik za pomoc. Ja som si tie vedlajsie zavody nevsimol potom a su tam Embarassed Laughing
Ne 27.1.2008, 13:15
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist