Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Problém s reštartovaním

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Problém s reštartovaním
Autor Správa
Stanley
Divák
Divák


Založený: 26.11.2008
Príspevky: 5
Bydlisko: Kátlovce
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Problém s reštartovaním Odpovedať s citátom
Mám problém keď spustím napríklad nejaký drift závod tak sa mi reštartne počítač neviete čo s tým je?
ale hra sa normálne spustí a aj išli nejaké závody ale už to nejde vždy to niekde sekne a reštartne
na starom windowse mi to šlapalo tak neviem v čom je problém
St 26.11.2008, 20:08 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
hmmm...skus napisat aky mas PC

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
St 26.11.2008, 22:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Darkness
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 28.09.2006
Príspevky: 1056

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
A dodať verziu Windowsu Wink
St 26.11.2008, 22:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Ronnie
Divák
Divák


Založený: 03.06.2008
Príspevky: 85
Bydlisko: Tri-City
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jo to je compom kedysi som mal comp z 1999 ale to tam ete jede na pol detailov so sekanim na URL inak pohodaa Cool Cool
no ale to mas kompom daj si ho do servisu mne to pomohlo Wink no ale mi tam strasne hucal chladic na procesor a apd. ...preto mi to sekelo...
no ale islo mi to 640x400 a najmesie detaily aaa to sa nedalo hrat to tak hnustne sekalo Crying or Very sad Crying or Very sad no ako som ho dal do servisu to islo ete dalsie 4 roky v kuse Velmi štastný
Št 27.11.2008, 13:33 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Stanley
Divák
Divák


Založený: 26.11.2008
Príspevky: 5
Bydlisko: Kátlovce
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ale mne to išlo na tomto pc v pohode kedysi lenze som menil windows a už dlho som toto nehral tak som si to stiahol, lebo vtedy som to mal na cd ale tie su už poškodené tak som si to teraz stiahol a roby to blbiny
a ináč počítač mám: Intel(R) Celeron(TM) 1400 MHz, 512 mb ram, Geforce fx 5200, windows XP pro sp2

zasekne sa mi to ked som tu a stlačím že prijať:

http://imgupload.biz/files/basg2g8csgd5pek52nwj.jpg
Št 27.11.2008, 19:12 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Ronnie
Divák
Divák


Založený: 03.06.2008
Príspevky: 85
Bydlisko: Tri-City
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Stanley Napísal:
ale mne to išlo na tomto pc v pohode kedysi lenze som menil windows a už dlho som toto nehral tak som si to stiahol, lebo vtedy som to mal na cd ale tie su už poškodené tak som si to teraz stiahol a roby to blbiny
a ináč počítač mám: Intel(R) Celeron(TM) 1400 MHz, 512 mb ram, Geforce fx 5200, windows XP pro sp2



Kde si to stahoval ked ti to robi kraviny no asi na neakej HACKERSKEJ stranke....
Odporucam stiahni si uTorrent tak sa to vola aj s u no a das si stranku mininova.org tam si das vyhladavat co chces a mas to rychlejsie ako neake acelerate plus ci co toje no
...... Tak sa stiahne.......ak si nevedel Mr. Green Mr. Green
Št 27.11.2008, 19:26 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Stanley
Divák
Divák


Založený: 26.11.2008
Príspevky: 5
Bydlisko: Kátlovce
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
skúsim stiahnuť teda inú verziu a napíšem potom, zatial dik
Št 27.11.2008, 19:28 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Ronnie
Divák
Divák


Založený: 03.06.2008
Príspevky: 85
Bydlisko: Tri-City
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no zamalo

_________________
Št 27.11.2008, 19:30 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TWOQAN
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 31.01.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: LIPTOVSKÝ MIKULAŠ
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
warez je zakazany Ronnie radsej si to prepis Wink
Št 27.11.2008, 19:32 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Stanley
Divák
Divák


Založený: 26.11.2008
Príspevky: 5
Bydlisko: Kátlovce
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
No takže stiahol som novú verziu ale nepomohlo to,tak potom už neviem ale mne sa zdá ako keby nieco s ramkou alebo co lebo sa to nacita chvilku tam nabiehaju auta a ludia a potom to sekne a vypne sa pc, neviete poradit?

Už som na to prišiel v čom bola chyba, keď som vypol divákov tak už to nepadalo, no super ale na druhej strane je to bez divákov na prd, neviete prečo to padá práve kvôli nim?
So 29.11.2008, 11:06 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Samot10
Divák
Divák


Založený: 12.04.2008
Príspevky: 1

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
to bude grafickou kartou...ja osobne ked hram hry narocne na grafiku, tak sa mi moc prehrieva PC a ked sa teplota dostane nad 90 stupnov tak sa mi restartne... Rolling Eyes
So 29.11.2008, 20:21 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Stanley Napísal:
No takže stiahol som novú verziu ale nepomohlo to,tak potom už neviem ale mne sa zdá ako keby nieco s ramkou alebo co lebo sa to nacita chvilku tam nabiehaju auta a ludia a potom to sekne a vypne sa pc, neviete poradit?

Už som na to prišiel v čom bola chyba, keď som vypol divákov tak už to nepadalo, no super ale na druhej strane je to bez divákov na prd, neviete prečo to padá práve kvôli nim?


Ja mám tiež problém s ramkou... niekedy aj pri slabých hrách mi to nestíha načítať, často mi sekajú hry aj keď predtým nesekali (mám namysli dlhotrvajúce seknutie cca 1minúta) v lepšom prípade sa mi hra znovu spusti a v horšom mi ukáže takú modrú obrazovku s bielymi písmenami a reštartne sa mi comp hneď nato

_________________
So 29.11.2008, 20:25 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Stanley
Divák
Divák


Založený: 26.11.2008
Príspevky: 5
Bydlisko: Kátlovce
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
No ale je tu ešte 1 vec, ono my to niekedy dávnejšie šlo aj s divákmi ale už som to dlho nehral a už sa menil x-krát windows,tak sa mi zdá ako keby mi tam chýbalo nieco nainstalované ako nejaký kodek alebo tak to nemôže byť ono?
Ne 30.11.2008, 11:01 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Ronnie
Divák
Divák


Založený: 03.06.2008
Príspevky: 85
Bydlisko: Tri-City
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Skús tam dať SP3 možno pomože Wink

_________________
Ne 30.11.2008, 16:02 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist