Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Nejde instalace

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Nejde instalace
Autor Správa
Brzd@
Divák
Divák


Založený: 24.12.2007
Príspevky: 1

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Nejde instalace Odpovedať s citátom
Zdarec, tak sem si zase po delsi dobe chcel zahrat most wanted a pri instalaci pri odsouhlaseni licence, to na me hodi hlasku, ze si mam nainstalovat novejsi directx, jenze mam nainstalovany nejnovejsi. Tak sem zkusil prekopcit vsechny soubory do slozky a prehrat directx v te slozce nejnovejsim a pak sem to zkusil nainstalovat z te slozky a po odsouhlaseni licence, mi to hodilo znovu. Nevite nekdo co s tim?
Po 24.12.2007, 23:07 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ospravedlňujem sa za otvorenie starého topicu, ale ten istý problém mám aj ja....

Vybehne mi hláška že je potrebné nainštalovať najnovší DX9c.

Po hľadaní na googli som na to našiel riešenie a malo by to fungovať a aj veľa ľudom to funguje. Je to TU

No ako klasika mne to nejde.... je tam niečo že mám pozmeniť autorun a zmeniť kompatibilitu na Win 2000.

No po tomto kroku mi už ani inštaláciu vôbec nezpustí....

Ma to sre, keďže mi MW ešte na tomto novom pc išlo cca v Novembri, odvtedy som nič nepridával nič neodoberal a pri následovnej inštalácii sa vyskytol tento problém... Myslel som, že niečo vyrieši aj Service Ppack 3 aj nainštalovanie najnovšej verzie DX9c z júna, no nič nepomohlo... proste to nejde.... nemôže to byť niečim, čo by to blokovalo? nejaký program? A ešte jedna maličkosť, keď mám nainštalované MW, tak UG2 mi veží na compe cez CD-čka no akonáhle ho nemám tam musím CD používať.... Moc mi už chýba ta hra proste neviem si pomôcť Velmi štastný Vopred vďaka za rady. Ešte je tu možnosť, že tento postup funguje len na originálke hry, keďže ja mám pálenú... ale tento problém sa vyskytuje aj na originál hrách. Musí byť problém jedine s mojím softwareom lebo preste z toho istého DVD to ide aj iným ľuďom len mňe nie.
Po 30.6.2008, 13:51 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
uz tam mas v tom compe nadzganych vela veci ako SP3 DX 9c radim preinstalovanie windowsu a potom ti to pojde na 100 pro je mozne ze dajaka pitchovina ti mohla bloknut tu hru nevem co setko si odvtedy uz instaloval do toho compu Velmi štastný

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
Po 30.6.2008, 14:42 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
OK no.... len pre info: Po pol roku som MW spojazdnil... našiel som super návod ako na to: Velmi štastný

1. po vložení CD 1 je potrebné z neho skopírovať všetky súbory a dať ich na pevný disk

2. keď sú súbory skopírované v pevnom disku prejdite do zložky autorun a tam je taký dokument s názvom autorun

3. Otvorte v notepade, nájdite riadok, kde je napísané Direct X 9.0c a to 9.0c premenujte na 0.

4. potom spustite autorun.exe z pevného disku a hra by mala šliapať Velmi štastný

Som šťastný jak blcha cheers cheers
Po 30.6.2008, 15:16 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zdenda67
Divák
Divák


Založený: 24.09.2008
Príspevky: 5
Bydlisko: čr
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no a co když nemám origo,,a mám to rozdělené na 1.cd 2.cd 3.cd 4.cd tak jak nato?!taky sem to po pol pul roku našel a chci si to zahrát,,no ale když to nejde:(pls help
St 24.9.2008, 15:23 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist