Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
wheelie competition

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
wheelie competition
Autor Správa
Kveri
Anonymný





Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok wheelie competition Odpovedať s citátom
hello,

tak mam Ford GT, vsetko na level 4 max ako sa len da, engine upgrade Level 4 ten bonusovy a teraz idem na wheelie dam incredible burnout na 100% a hned ako naskoci zelena stlacim A auto sa mi rozbehne a znovu stlacim A cize preradim na 2 stupen a vtedy ma zdvihne a napise wheelie distance 1m a stoji a proste mozem ist aj celu drahu na zadnych a stale 1m, neviete preco?

vopred diki
So 1.12.2007, 19:16
LEAX
Divák
Divák


Založený: 01.12.2007
Príspevky: 97

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Hmm to bude nejaky bug Sad alebo mozno sa ti auto trochu zdvihne a hned spadne rychlo a potom uz sa zdvihne do normalnej wheelie pozice .. neviem si to inak predstavit preco len 1m Mad
So 1.12.2007, 19:36 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kveri
Anonymný





Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
urcite to nie je bug a urcite sa mi na chvilku nezdvihne, opakujem, na zaciatku sa mi postavi na zadne a do cielovej lajny mi drzi na zadnych hento 1m je nejaka diskvalifikacia ale neviem presne, pretoze aj enemy mal tak 3-4 krat 1m
So 1.12.2007, 19:38
LEAX
Divák
Divák


Založený: 01.12.2007
Príspevky: 97

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Kveri Napísal:
urcite to nie je bug a urcite sa mi na chvilku nezdvihne, opakujem, na zaciatku sa mi postavi na zadne a do cielovej lajny mi drzi na zadnych hento 1m je nejaka diskvalifikacia ale neviem presne, pretoze aj enemy mal tak 3-4 krat 1m

Nevystartoval si skoro alebo neskoro ?
So 1.12.2007, 19:39 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kveri
Anonymný





Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
startoval som hned ako som mohol, False Start mi tam len tak prebliklo ale to vzdy pretoze ja stlacam Acko este pred zelenou asi tak 0.1 sekundy pred :] moze to byt tym?
So 1.12.2007, 19:42
Michael
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 20.04.2007
Príspevky: 297
Bydlisko: Prešov,Sídlisko 3
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Podla mna na 99.99999999999999999999999999999% ano

_________________
Project Torque
Hodnotenie LAMA už mám 2roky, a nikto mi ju nechce zrušiť- vytvoril som nezmýselnú tému v OT. Písal som každému adminovi, nech mi to zrušia. Potom mi jeden napísal, že to môže iba ten ktorý mi to dal, ale asi som si to dal sám, kedže žiaden admin mi to nedal. Dokonca moje meno som nenašiel v téme "Pravidla chovania na fore". Smile
So 1.12.2007, 19:45 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Kveri
Anonymný





Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ok pockal som si kym uplne blikne zelena a kym mi na obrazku skoci GO a slacil som A, pockal som kym mi vybehne do zelenej zony a znovu vtedy ma zdvihlo a proste wheelie distance nestupalo stale 1m a pritom som bol na zadnych Velmi štastný zabavne
So 1.12.2007, 19:46
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
v pretekoch na zadných kolesách vôbec nezáleží, kedy vyštartuješ... ja si pekne počkám niekoľko sekúnd a až potom vyštartujem... Wink nebudem ryskovať nepodarený štart Rolling Eyes

_________________
So 1.12.2007, 20:38 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
LEAX
Divák
Divák


Založený: 01.12.2007
Príspevky: 97

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
M1nG Napísal:
v pretekoch na zadných kolesách vôbec nezáleží, kedy vyštartuješ... ja si pekne počkám niekoľko sekúnd a až potom vyštartujem... Wink nebudem ryskovať nepodarený štart Rolling Eyes
Ked tak nam hod sem tvoj save a skusime to ... mam pocit ze robis nieco zle
So 1.12.2007, 22:52 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kenny
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 2967
Bydlisko: West SVK..
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
M1nG Napísal:
v pretekoch na zadných kolesách vôbec nezáleží, kedy vyštartuješ... ja si pekne počkám niekoľko sekúnd a až potom vyštartujem... Wink nebudem ryskovať nepodarený štart Rolling Eyes


jj tak to robím aj ja ale keď dobehnem súpera a padá mi predok na zem tak doňho naburám a ešte pár metrov ma to udrží Mr. Green
Ne 2.12.2007, 09:16 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LEAX
Divák
Divák


Založený: 01.12.2007
Príspevky: 97

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
kenny Napísal:
M1nG Napísal:
v pretekoch na zadných kolesách vôbec nezáleží, kedy vyštartuješ... ja si pekne počkám niekoľko sekúnd a až potom vyštartujem... Wink nebudem ryskovať nepodarený štart Rolling Eyes


jj tak to robím aj ja ale keď dobehnem súpera a padá mi predok na zem tak doňho naburám a ešte pár metrov ma to udrží Mr. Green

Ja ked padam (vacsinou stvrty prevodovy stupen) tak pouzijem nitro Wink
Ne 2.12.2007, 13:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Brunyi
Divák
Divák


Založený: 14.11.2006
Príspevky: 33

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
neviem ci si to tu uz pisal abo ne, ale vyskusaj ine auto...ale v tom to asi nebude no...
Ne 2.12.2007, 14:10 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
LEAX
Divák
Divák


Založený: 01.12.2007
Príspevky: 97

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Odkedy som si mohol kupit RX-8 tak som si ju kupil a vyhral som s nou vsetky drag zavody dokonca aj nad Drag kingom (queen) ... na 1/4 mile dosiahne aj 400km/h a wheelie dava aj 260m (nie vela ale staci na vyhry)
Ne 2.12.2007, 14:17 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Brunyi
Divák
Divák


Založený: 14.11.2006
Príspevky: 33

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tak ja som to uz spominal ze hned od zaciatku som vymenil cobalt z dragu na grip a 240 naopak...a stym som odjazdil vsetko bez problemov...pokial tu nebudu nejake sutaze o naj cas tak ti staci hocico na drag
Ne 2.12.2007, 14:44 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist