Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
.: Jak získat všechny Parts & Cars [INFO] :.

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
.: Jak získat všechny Parts & Cars [INFO] :.
Autor Správa
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok .: Jak získat všechny Parts & Cars [INFO] :. Odpovedať s citátom
Protoze se mi porad hromadi Soukrome zpravy jak ziskat to debilni BMW M3 atp... tak jsem se rozhodl ze tu udelam obrazovy priklad!

Arrow Takze je to jednoduche vse co musite udelat je dojet vsechny Vyzvy a vsechny Karty Odmen + Karieru... to je samozrejmost THAT'S ALL! Exclamation Idea

Arrow Do sekcí Vyzvy a Karty odmen se dostanete z hlavniho menu.

Arrow Takto vypadají:


Arrow Takze pokud umíte císt tak vam uz to dojde a pokud cist neumite tak nepiste mi ale Tyresovy (ho to dycky nasere a to vsichni chcem Velmi štastný) ..nebo piste pripadne komentare zde!

Arrow UPDATE: ...Nebo hrajte neciste a podvadejte jako ja a STAHNETE SI TENTO TRAINER a stisknutim klavesy "F3" v hlavnim menu se vam vse odemkne...

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!


Naposledy upravil Kein dňa Ut 21.11.2006, 19:38, celkom upravené 2 krát
Ut 21.11.2006, 13:09 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Sprandi
Divák
Divák


Založený: 17.11.2006
Príspevky: 5

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
OK,vyskusam,ale ked mi bude chybat iba jedna suciastka tak beda ti! Mr. Green
EDIT:Takze staci ak prejdem iba JEDEN SMER(napr.Exotic) z Tuner,Muscle,Exotic + vsetky vyzvy a bonus.karty?


Naposledy upravil Sprandi dňa Ut 21.11.2006, 19:09, celkom upravené 1 krát
Ut 21.11.2006, 19:05 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Darkness
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 28.09.2006
Príspevky: 1056

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
vyzvat na zavod treba s Prijmout?moc sa v tom nevyznam
Ut 21.11.2006, 19:08 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ale citat napr viem ale je tam ta uloha napisana tak ze nevim presne co odo mna chcu...napr naplnit garaz s exotic autami...to znamena ich tam mat kolko?? bo ja mam 3 ale nerata sa mi to...

dalsi priklad....mam ist 321kmh na speedtrapi...isel som 322 a nic do paze...co amm jako s tym orbit??? Mad ale to mi tu asi taki cheateri ako vy neporadia Velmi štastný

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ut 21.11.2006, 21:43 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
bavorak Napísal:
ale citat napr viem ale je tam ta uloha napisana tak ze nevim presne co odo mna chcu...napr naplnit garaz s exotic autami...to znamena ich tam mat kolko?? bo ja mam 3 ale nerata sa mi to...

dalsi priklad....mam ist 321kmh na speedtrapi...isel som 322 a nic do paze...co amm jako s tym orbit??? Mad ale to mi tu asi taki cheateri ako vy neporadia Velmi štastný


tak treba muj sedlacky rozum ktery mi tyrese tak zavidi mi radi ze NAPLNIT GARAZ MUSCLE ZNAMENA ZE MAS NAPLIT GARAZ MUSCLE COZ ZNAMENA NAPLNIT TAK HODNE DOKUD TI TO NEREKNE ZE SMRDIS A MAS MALOU GARAZ... Idea Idea Idea Idea

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
St 22.11.2006, 10:53 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
a co pagani zonda F? tu kde zozenem?

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Pi 24.11.2006, 12:09 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
zalezi jakou mas verzi NFS ja ji tam treba mam

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Pi 24.11.2006, 13:17 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja ju mam ale s trainerom Mr. Green sak komu sa to chce prechadzat nie ? Mr. Green

_________________
Ne 10.12.2006, 20:03 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Kein Napísal:
zalezi jakou mas verzi NFS ja ji tam treba mam


a ked ju tam nemam tak je na to nejaky patch aby som si ju tam dal? ale necem zadne rady typu cheat alebo save...nejaky patch napr ako bol patch na black edition v mw Smile

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ne 10.12.2006, 21:36 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Murciélago
Divák
Divák


Založený: 18.12.2006
Príspevky: 15
Bydlisko: Trebišov
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Kein Napísal:
zalezi jakou mas verzi NFS ja ji tam treba mam

Pri akej príležitosti sa ti odomkla? Lebo aj ja ju mám v hre, ale neviem ju získať Rolling Eyes
Po 15.1.2007, 13:42 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Murciélago Napísal:
Kein Napísal:
zalezi jakou mas verzi NFS ja ji tam treba mam

Pri akej príležitosti sa ti odomkla? Lebo aj ja ju mám v hre, ale neviem ju získať Rolling Eyes


nevim uz si moc nevzpominam ale projdi si vyse zminovane karty odmen a vyzvy a tam budes mit urcite napsane za co co dostanes...lidi vse je napsano v prvnim prispevku tak co zase nechapete?? to tu mam delat jednotlive screny za co co dostanete??? to po mne nemuzete chtit..

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Po 15.1.2007, 14:05 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
jozko3003
Divák
Divák


Založený: 05.08.2007
Príspevky: 11

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
nefunguje mi trainer Crying or Very sad
Ne 5.8.2007, 19:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no neviem ja som to neskusal ale ked ti to nejde tak skus si sosnut nejaky podobny trainer (ci existuje to neviem) alebo potom si sosni nejaky save so 100% a v nejakych uz bude vsetko odomknute Wink

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
Po 6.8.2007, 11:15 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
jozko3003
Divák
Divák


Založený: 05.08.2007
Príspevky: 11

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no tak potom uz sem paf.
Ut 7.8.2007, 11:32 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jozko3003
Divák
Divák


Založený: 05.08.2007
Príspevky: 11

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jj
Ut 7.8.2007, 11:41 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jozko jozko.... king uz se na tebe koukam...

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Ut 7.8.2007, 13:52 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist