Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Carbon: hlboko pod uroven
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Carbon Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Carbon: hlboko pod uroven
Autor Správa
emac
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 09.11.2005
Príspevky: 235
Bydlisko: Veľkomesto Bratislava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Carbon: hlboko pod uroven Odpovedať s citátom
Takze, po dlhej predlhej dobe som opat tu a pisem...
Dlhsie som NfS nehral, aj preto ze som presiel na Mac a PCcko zapinam uz fakt zriedkavo.

Viem ze sa to tu uz asi vela krat preberalo, ale neda mi to.

S instalaciou Carbonu som sa nejako velmi neponahlal, ale tak som si to teda nakoniec nainstaloval a zacal hrat.
Po dvoch dnoch (suhrnne cca 4h hrania) som mal karieru na 23%. Cucim na to, wtf, to je nejaky sakra velky bug, nie? Tak som restartoval hru, no furt tam bolo 23%... nejako sa mi to nechcelo verit, ale som sa nakoniec zmieril s tym, ze to asi neni bug ale realny stav. Co uz sa da robit...
Co sa tyka narocnosti, tak som rozhodne cakal viac.

Druha vec je drift.
Na to som sa pekelne tesil, to bola jedna z dvoch veci ktore mi chybali v MW. Ale teda ako ten drift to co je? Cakal som trochu narocnjesiu vec ako stlacit raz sipku a auto ide samo do driftu... A navyse niekdy sa pri rychlejsom drifte kamera zmeni tak, ze vidim velke h**** a uz vobec nie auto a trat. Takze drift v Carbone je dalsie velke sklamanie.

Dalsie vec, sice uz nie sklamanie ale mierne nepochopenie, je ten system tzv. crew. Nac to tam je??? Pouzil som to asi jeden krat, aj to preto lebo som omylom stlacil prave ctrl. Neviem ako vam, ale pride mi to ako zbytocnost.

Takze sumar:
viac ako rozpoluplne pocity. Fakt mohol byt ten desiaty diel lepsi...
Dufam ze to v jedenastom napravia.
Ak nie, ostane poslednym fakt dobrym NfS Underground 2 alebo MW. Ale skor asi ten U2, v MW mi chybal rozsiahlejsi tuning. Ale inak bolo ovela lepsie od Carbonu, mozno aj preto lebo na jeho vyvoji sa pracovalo dva roky a vidno, ze si dali zalezat.

Tak co? Povedzme si na rovinu, kolkym z nas sa Carbon fakt pacil?

_________________
Kto umí, ten umí, kto neumí, ten učí!
Ne 25.3.2007, 18:40 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Awattar
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 13.08.2006
Príspevky: 576
Bydlisko: medzi klavesnicou a stoličkou
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mozem napisat ze to je len " true ".

_________________


Ne 25.3.2007, 18:43 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
TWOQAN
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 31.01.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: LIPTOVSKÝ MIKULAŠ
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
carbon je totalne blby Thumb down
Ne 25.3.2007, 18:55 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Awattar
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 13.08.2006
Príspevky: 576
Bydlisko: medzi klavesnicou a stoličkou
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
podla mna sa to tvorcovia snazia urobit co najlepsie a ked to uz robia tak to je uplne posrate Mr. Green

_________________


Ne 25.3.2007, 18:55 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
to sme tu uz rozoberali riadne davno ne? Velmi štastný ale je to stale pravda

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ne 25.3.2007, 18:56 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
SHIFT
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 02.03.2006
Príspevky: 316
Bydlisko: Raven City
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mam mensi napad urobil by niekto velmi ,,IN" ikonku Carbon smrdi ako vid priklad... Kein ta by sa urcite kazdemu pacila a zisla...naj by bolo keby ju urobil sam velky Kein Velmi štastný

_________________
Ne 25.3.2007, 19:32 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Bubak
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 16.02.2005
Príspevky: 988
Bydlisko: Quiet "Duck" Locality
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Prve NFS co som si stiahol Demo

...a prve od petky ktoru som ani celu verziu vobec nenainstaloval.

_________________


Naposledy upravil Bubak dňa Ne 25.3.2007, 20:03, celkom upravené 1 krát
Ne 25.3.2007, 19:53 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mozme len plakat ako to nfs dosrali...da sa to vobec dosrat este viac??taka historia...10 dielov chysta sa 11...kolko dlho rokov a kolko vela ludi nfs bavilo....prisiel carbon a zhruba polovica uz neveri ze po takomto prepade EA urobia este aspon jedno vydarene nfs...U2 je zatial naj ale keby tam este boli fizli a autosculpt tak je to uplne super no ale co uz...som si myslel ze carbon bude mix fizlov a pribehu z MW a tunningu z U2...no nestalo sa tak a carbon je len prepadak...zbytocne si EA poskodila meno...je to presne to iste ako THE GODFATHER....ale to patri do inej temy...

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Ne 25.3.2007, 20:02 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
DIEGO
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 10.07.2006
Príspevky: 420
Bydlisko: Middle-Earth
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no dufajme ze tento diel bol len na to aby nahrabali viac penazi a potom sa pustili do lepsej prace ohladom NFS

_________________
Ne 25.3.2007, 20:08 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
je to proste prosta somarina

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
Ne 25.3.2007, 21:21 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
DIEGO Napísal:
no dufajme ze tento diel bol len na to aby nahrabali viac penazi a potom sa pustili do lepsej prace ohladom NFS


jaky optimista...ale kiez by si mal pravdu...modlime sa cheers
Mr. Green

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Po 26.3.2007, 13:58 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
kejo
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 13.03.2006
Príspevky: 260
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
to uz by ma vazne nasrali keby aj dalsie nfs bolo blbost ako carbon- ten mal akurat dobry tuning, ale dejovo- to skratka posrali.. a nepaci sa mi prisposobenie auta tej triede do ktorej patri- magorina...
ale tuning rullez Mr. Green
Ut 27.3.2007, 20:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pentrax
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 06.03.2007
Príspevky: 318
Bydlisko: Monitor
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
preco mne sa tam paci vsetko okrm deja grafika najlepsia zo vsetkych nfs tunning a fyzika trochu mimo tejto doby

_________________
St 28.3.2007, 09:57 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Pentrax Napísal:
preco mne sa tam paci vsetko okrm deja grafika najlepsia zo vsetkych nfs tunning a fyzika trochu mimo tejto doby


no tak podla mna garafika bola aj lepsia...to zas nejaky krok dopredu nebol...tuning...dalo sa cakat viac a zas hocico sa s tym autosculpt neda aj ked napad je to dobry a ked sa to este vylepsi tak to bude ok...

a to ze fyzika mimo tejto doby??? to je mimo kazdej doby hento..to aj pred milion rokmi bola lepsia fyzika...ale fyzika je uz davno v nfs daleeeeko od realu...zial Sad

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
St 28.3.2007, 14:09 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
emac
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 09.11.2005
Príspevky: 235
Bydlisko: Veľkomesto Bratislava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Vidim ze som celkom zaujimavu debatku rozputal...

No tak sa teda (ne)tesme na ten dalsi diel. Som zvedavy. Ak sa nepodari, odchadzam od NfS. Aj tak predavam PC.

_________________
Kto umí, ten umí, kto neumí, ten učí!
St 28.3.2007, 17:31 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Pentrax
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 06.03.2007
Príspevky: 318
Bydlisko: Monitor
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ja som verni fanusik nfs ale je pravda ze carbon ma velmi sklamal az moc cakal som nieco lepsie alae no musim sa uspokojit s tym co mam aj vy by ste mali ked nevedia lepsie robit tak nech idu do pic.....

_________________
So 31.3.2007, 14:23 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no tak nech idu a nebudeme hrat ten shit ked je taky aky je..sa nebudeme uspokojovat ale to nebudeme hrat...budeme hrat ine nfs alebo vobec ne nfs...a je to ne? Mr. Green

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
So 31.3.2007, 14:57 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Pentrax Napísal:
preco mne sa tam paci vsetko okrm deja grafika najlepsia zo vsetkych nfs tunning a fyzika trochu mimo tejto doby


Pentrax Napísal:
Ja som verni fanusik nfs ale je pravda ze carbon ma velmi sklamal az moc cakal som nieco lepsie alae no musim sa uspokojit s tym co mam aj vy by ste mali ked nevedia lepsie robit tak nech idu do pic.....


trochu si protirecis ne?

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
So 31.3.2007, 15:20 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
=BMW=
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 28.12.2006
Príspevky: 288
Bydlisko: HARD DISK
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
sa prisbosobil Mr. Green ale carbon = big shit !!
davnejsie tu bolo ze na nete bola anketa ake ma byt nove NFS
dufam ze im amici povedali co tam treba flamer CARBON ripperwhore
So 31.3.2007, 17:17 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
wayne
Divák
Divák


Založený: 14.04.2007
Príspevky: 1

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
nemyslim ze carbon je shit, je to arkada a tak k tej hre treba aj pristupovat.. zabavka, nic viac.. mna trochu mrzi ze je uplne vypustene blokovanie.. oprasil som si tak gamesy co bracho hraval doma a hral som nfsu2, a za tym hned carbon.. moje rozcarovanie z toho ze blokovat sa neda, ale blokuje za mna wingman mi prislo trochu cudne.. navyse Nikki, ak ju mate v crew a v zavode, jazdi skutocne ako zena, neviem ci specialne na jej AI si dali zalezat, no vyzera to tak .. carbon ma fajn napad a myslienku, kombinuje to najlepsie z nfsu2 + mfsmw... ale to prevedenie stoji za velky prt
So 14.4.2007, 07:51 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Carbon Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 1 z 4
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist