Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
nervy z hry

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
nervy z hry
Autor Správa
matej
Divák
Divák


Založený: 18.03.2007
Príspevky: 2

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok nervy z hry Odpovedať s citátom
Hrám carbon na ps2. Karieru mám prejdenú na 100%, výzvy na 98% a kartičky sú zhruba na 70%. Ale jediné auta čo sami odomkly sú hasičák a základný policajt no hej a lambo lp 64niečo. Ale chcel by som vediet kde v prdeli sú klasiky ako 240sx, porche911, chelenger 71, jaguar a ine auta. Prosim ak sa da, tak mi poradte ako mám získat tie auta. Question
Ne 18.3.2007, 15:53 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Darkness
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 28.09.2006
Príspevky: 1056

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
http://forum.needforspeed.sk/viewtopic.php?t=2064
Ne 18.3.2007, 18:54 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no tak jaguar je sa mi zda ze za niektore zlate challenge....
240SX je sa mi zda ze za strieborny challenge jeden downhill drift....ale zas neviem ci je to vzdy rovnako tie poziadavky za ktore dostanes auta...

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ne 18.3.2007, 18:56 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
matej
Divák
Divák


Založený: 18.03.2007
Príspevky: 2

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Dakujem Odpovedať s citátom
- ale ja to hrám na ps2 a ten krám nemá ani šajnu že tam tie auta sú , jedine sa môžem kochať jaguárom pri videjku ked idem poraziť dariusa. Thats it. A ešte to nemám pripojené na net. ALe inak fakt dakujem že ste sa aspon ozvali.
So 24.3.2007, 18:49 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tak v ps2 ti asi moc nepomozeme....aj ked nevim co je ine..ale urcite to rovnake neni

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ne 25.3.2007, 06:11 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
skus splnit vsetky vyzvy to tam musi byt a nazbieraj vsetky karty

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Ne 25.3.2007, 06:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Domm[Y]73
Divák
Divák


Založený: 10.07.2007
Príspevky: 3
Bydlisko: U Brna
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
pln i normalni rychly zavody nabo jak se to menuje...

_________________
http://www.dommy.ic.cz/phpBB2/index.php - Nejen NFS ale i counter strike a rappelz!!!!!!!!!!!!!!!
Ut 10.7.2007, 21:03 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist