Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
.: Nejde vyzvat blacklist supera [VYRESENO] :.

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
.: Nejde vyzvat blacklist supera [VYRESENO] :.
Autor Správa
ApokalypS
Divák
Divák


Založený: 20.04.2006
Príspevky: 31
Bydlisko: KVP Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok .: Nejde vyzvat blacklist supera [VYRESENO] :. Odpovedať s citátom
ahojte, mam welky problem
most wanted hram spolu s bratom a kazdi z nas ma wlastne konto
ja som 3. a brat 2. w blackliste, lenze ja som sa na tretie miesto ledwa dostal a brat uz isiel pretekat s RAZORom. wyhral to, trochu sa ponahanal s fizlami a potom im usiel, wed to poznate Smile
a wtedy sa to stalo spustil som si moje konto a co newidim. pri mene BULL mi pise ze je prekonany, co mi ani tak newadilo, kym som nepresiel potrebne mnozstwo pretekow a neziskal potrebne mnozstwo prestize. prisla mi sms, ze mozem ist pretekat, tak som zasiel do utociska. LENZE som nemohol dat WYZWAT supera (pomocou klawesy 2 ako doteraz) Sad
poradte mi co mam robit
alebo to musim zacat odznowa? Sad
za odpowed dakujem apokalyps Twisted Evil
Št 20.4.2006, 18:45 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger ICQ
VeVe_350Z
VIP member
VIP member


Založený: 02.02.2006
Príspevky: 1002
Bydlisko: Area51 48°27'22.42" 17°10'42.94"
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ak nemozes vyvolat zavod klavesou 2 ako normalne tak sa k zavodu dostanes normalne cez mesto, na mape si ho najdes a oznacis a potom sa tam uz k nemu dostanes lahko.Neviem cim to je ale toto sa tiez stalo kamosovi.Ked tam mal len 2 savy tak bolo vsetko ok.Ale ked si zalozil dalsie 2 tak mu to zacalo v kariere blbnut.

_________________

......Benzín náš každodenný daj nám dnes, posväť sa ostrá vačka VTECova, príď očakávaný výkon z teba, i neuveď nás do zadretia, ale zbav nás usadenín karbonu, lebo tvoj je olej, i klukovka, i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen......
Št 20.4.2006, 18:57 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
ApokalypS
Divák
Divák


Založený: 20.04.2006
Príspevky: 31
Bydlisko: KVP Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
dakujem ti welmi pekne. ani newies aky kamen mi padol zo srdca Velmi štastný
ush som is myslel ze budem musiet zacat odznowa a to by som nerad, ked som sa dostal az na tretie miesto w blackliste Cool
zatial sa maj Twisted Evil
Ne 23.4.2006, 10:40 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger ICQ
VeVe_350Z
VIP member
VIP member


Založený: 02.02.2006
Príspevky: 1002
Bydlisko: Area51 48°27'22.42" 17°10'42.94"
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
nz, to je v pohode
ale je to dost otravne niekedy chodit vzdy cez cele mesto a hlavne ked po ceste stretnes fizlov
Wink
Ne 23.4.2006, 17:55 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist