Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Problem pri instalacii

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Problem pri instalacii
Autor Správa
Thommmy
Divák
Divák


Založený: 17.10.2006
Príspevky: 5
Bydlisko: Presov SR
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Problem pri instalacii Odpovedať s citátom
Neviem ci sa neopakujem ale mam problem s instalaciou NFSMW, na zaciatku instalacie po volzeni licencneho cisla sa zacne instalovat DirectX a tam nastane ten problem: "Installation cannot continue because this game requires DirectX 9.0c or higher to be installed on your system" Sranda je v tom ze ja tu DirectX 9.0c nainstalovanu mam a pokial viem novsia este nieje. Stretol sa tu uz niekto s takymto niecim? Preistotu moja grafika: GeeForce FX5600, 128MB
Ut 17.10.2006, 23:20 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Awattar
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 13.08.2006
Príspevky: 576
Bydlisko: medzi klavesnicou a stoličkou
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
skus ten tvoj DirectX 9.0c odinstalovat a nainstalovat ten s MW Smile

_________________


Ut 17.10.2006, 23:30 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
to ani nemusis odinstalovavat, staci ked po instalacii ked sa ta to spyta ci chces nainstalovat DirectX 9.0c zvolis ano... ja som mal tiez tento problem a pomohlo

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
Ut 17.10.2006, 23:36 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Awattar
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 13.08.2006
Príspevky: 576
Bydlisko: medzi klavesnicou a stoličkou
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
aha.. ja som myslel asi nieco ine..

_________________


Ut 17.10.2006, 23:41 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Thommmy
Divák
Divák


Založený: 17.10.2006
Príspevky: 5
Bydlisko: Presov SR
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Jakkub ono to je tak: po vlozeni licencneho mi to vyhodi a dalej ma nepusti... ostava mi len kliknut na OK a tym to hasne. Skusal som preinstalovat ovladace grafickej, skusal som vymazat DirectX cez par softikov ale ani to nepomohlo.Napadlo ma aj to ze si tam nahodim nejaky stary directx a potom ho zaktualizujem ale pocas instalacie mi vyhodilo zase nejake ine chybne hlasenie... Sranda je ze na 64 MB ATI-cke mi vsetko fachci akurat ze je to 64 a vies si predstavit tu sitnu grafiku.... Sad Uz ma to prestava bavit a ked to takto pojde dalej tak sa nato asi nadobro vybodnem. Skuste este nejake napady pls.
Awattar tebe tiez dakujem za snahu Wink
St 18.10.2006, 00:03 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Thommmy
Divák
Divák


Založený: 17.10.2006
Príspevky: 5
Bydlisko: Presov SR
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
A este jedna vec... graficka je v poriadku lebo bola skusana u kamosa na tejto hre a nebol ziaden problem. A formatovat sa mi zrovna nechce...
St 18.10.2006, 00:06 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
to nechapem, ono ti to este pred instalaciou skontroluje DirectX a ak nemas spravne tak ta to vyhodi?

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
St 18.10.2006, 00:25 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Thommmy
Divák
Divák


Založený: 17.10.2006
Príspevky: 5
Bydlisko: Presov SR
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Presne tak... Presne toto som dnes installoval na kamosovom PC a jemu to normalne ide... Fakt nechapem
St 18.10.2006, 00:31 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Awattar
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 13.08.2006
Príspevky: 576
Bydlisko: medzi klavesnicou a stoličkou
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
skus si precistit komp od awarov spywarov a virusov.. nikdy nevies co to mozem byt Wink

_________________


St 18.10.2006, 07:33 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ale dost dobre nechapem preco ta to vyhodi....ved kazda hra ma v sebe aj direct s ktorym slape a nechapem preco by ta to malo vyhadzovat len preto ze mas starsi direct.... Shocked

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
St 18.10.2006, 12:57 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Thommmy
Divák
Divák


Založený: 17.10.2006
Príspevky: 5
Bydlisko: Presov SR
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Awattar na take veci si potrpim a zarucujem ti ze PC mam cisty Smile
Mysho- ved prave - som z toho debil...
Chlapci diky za radu tentokrat sa budem musiet zaobist bez NFSMW alebo si ju zahram ked budem nuteny nahravat na novo windows....
St 18.10.2006, 15:41 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist